Beschrijving
Beschrijving
Geef je tafel een stijlvolle uitstraling met deze donkerblauwe papieren placemats. Ze zijn stevig en perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Met een set van 100 stuks ben je verzekerd van een praktische en voordelige oplossing voor elke maaltijd.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 7905 g |
|---|---|
| Afmetingen | 42 × 32 × 14,5 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | donkerblauw |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 100 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
100 Placemats, papier 30 cm x 40 cm donkerblauw
Er zitten in totaal 1.000 stuks (10 pakken maal 100 stuks) in een doos.
€ 60,18 excl. btw
Doos (10 x 100)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 84358
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | donkerblauw |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 7905 g |
|---|---|
| Afmetingen | 42 × 32 × 14,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
€ 60,18 - € 2.454,27Prijsklasse: € 60,18 tot € 2.454,27 excl. btw
Artikelnummer: 84353
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 60,18 - € 2.454,27Prijsklasse: € 60,18 tot € 2.454,27 excl. btw
Artikelnummer: 84354
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 60,18 - € 2.454,27Prijsklasse: € 60,18 tot € 2.454,27 excl. btw
Artikelnummer: 84359
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 60,18 excl. btw
Artikelnummer: 84351
Beschrijving
Geef je tafel een stijlvolle uitstraling met deze donkerblauwe papieren placemats. Ze zijn stevig en perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Met een set van 100 stuks ben je verzekerd van een praktische en voordelige oplossing voor elke maaltijd.






