Beschrijving
Beschrijving
Deze houten besteksets zijn hygiënisch verpakt in een papieren zakje, inclusief servet. Ze zijn splintervrij, smaakneutraal en gemaakt van duurzaam berkenhout. Een set van 50 is ideaal voor evenementen of maaltijden om mee te geven.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6473 g |
|---|---|
| Afmetingen | 48 × 22,5 × 45,5 cm |
| Materiaal | Hout, Tissue |
| Kleur | natuur |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Besteksets Hout “pure” : Messer, Gabel, Löffel, Kaffeelöffel, Serviette in Papierbeutel
Er zitten in totaal 500 stuks (10 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 67,28 excl. btw
Doos (10 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89924
| Materiaal | Hout, Tissue |
|---|---|
| Kleur | natuur |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 6473 g |
|---|---|
| Afmetingen | 48 × 22,5 × 45,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze houten besteksets zijn hygiënisch verpakt in een papieren zakje, inclusief servet. Ze zijn splintervrij, smaakneutraal en gemaakt van duurzaam berkenhout. Een set van 50 is ideaal voor evenementen of maaltijden om mee te geven.


