Met deze set van 2 blauwe poetsrollen haal je een praktische en efficiënte oplossing in huis voor het schoonmaken. De 2-laags rollen zijn 167,5 meter lang en 22 centimeter breed, met perforaties voor eenvoudig afscheuren van 500 vellen. Ze zijn ideaal voor het afnemen van oppervlakken in de horeca of werkplaats, dankzij de sterke absorptie en blauwe kleur die vuil goed maskeert.
| Gewicht | 2821 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 38 × 22 cm |
| Materiaal | Papier, 100% recycling, |
| Kleur | blauw |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 2 |
| Aantal pakken per doos | 1 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
2 Poetsrollen, 2-laags Ø 20 cm · 167,5 m x 22 cm blauw perforiert, 500 Abrisse, Blatt 22 x 33,5 cm
€ 17,40 excl. btw
Doos (1 x 2)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Papier, 100% recycling, |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 2821 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 38 × 22 cm |
| Aantal pakken per doos | 1 |
Beschrijving
Met deze set van 2 blauwe poetsrollen haal je een praktische en efficiënte oplossing in huis voor het schoonmaken. De 2-laags rollen zijn 167,5 meter lang en 22 centimeter breed, met perforaties voor eenvoudig afscheuren van 500 vellen. Ze zijn ideaal voor het afnemen van oppervlakken in de horeca of werkplaats, dankzij de sterke absorptie en blauwe kleur die vuil goed maskeert.
