Deze set van 50 transparante diepvrieszakjes is perfect voor het veilig bewaren van grote hoeveelheden voedsel. Gemaakt van stevig LDPE-materiaal met een inhoud van 60 liter, zijn ze ideaal voor invriezen of opslag. De royale afmetingen van 90×50 cm bieden voldoende ruimte voor al je behoeften.
| Gewicht | 16596 g |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 36,5 × 22,5 cm |
| Materiaal | LDPE (virgin), |
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 7 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Diepvrieszakjes, LDPE 60 l 90 cm x 50 cm transparant
€ 103,53 excl. btw
Doos (7 x 50)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | LDPE (virgin), |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 16596 g |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 36,5 × 22,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 7 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Deze set van 50 transparante diepvrieszakjes is perfect voor het veilig bewaren van grote hoeveelheden voedsel. Gemaakt van stevig LDPE-materiaal met een inhoud van 60 liter, zijn ze ideaal voor invriezen of opslag. De royale afmetingen van 90×50 cm bieden voldoende ruimte voor al je behoeften.

