Beschrijving
Beschrijving
Servetten met een charming baking-print die elke maaltijd gezellig maken. Ze zijn stevig en veelzijdig in gebruik, ideaal voor bakliefhebbers en huiselijke gelegenheden.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 17,6 × 17,4 cm |
| Materiaal | Tissue, |
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 20 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
20 Servetten 3-laags 1/4 vouw 33 cm x 33 cm “Lovely Baking”
Er zitten in totaal 200 stuks (10 pakken maal 20 stuks) in een doos.
€ 14,36 excl. btw
Doos (10 x 20)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37509
| Materiaal | Tissue, |
|---|---|
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 1173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 17,6 × 17,4 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Servetten met een charming baking-print die elke maaltijd gezellig maken. Ze zijn stevig en veelzijdig in gebruik, ideaal voor bakliefhebbers en huiselijke gelegenheden.



