Beschrijving
Beschrijving
Deze papieren Bubble Tea rietjes in vrolijke kleuren zijn ideaal voor dikke drankjes zoals bubble tea of slush-ice. Elk rietje is individueel verpakt en heeft een puntig uiteinde voor gemakkelijk gebruik. Milieuvriendelijk geproduceerd met hernieuwbare grondstoffen.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 4980 g |
|---|---|
| Afmetingen | 47 × 36 × 28 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 200 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
200 Bubble Tea Drinkrietjes Papier Ø 12 mm · 20 cm assorti kleuren enkel verpakt, eenzijdig spitz
Er zitten in totaal 1.200 stuks (6 pakken maal 200 stuks) in een doos.
€ 51,24 excl. btw
Doos (6 x 200)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 88852
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 4980 g |
|---|---|
| Afmetingen | 47 × 36 × 28 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Vaak samen gekocht
€ 121,80 excl. btw
Artikelnummer: 82345
Beschrijving
Deze papieren Bubble Tea rietjes in vrolijke kleuren zijn ideaal voor dikke drankjes zoals bubble tea of slush-ice. Elk rietje is individueel verpakt en heeft een puntig uiteinde voor gemakkelijk gebruik. Milieuvriendelijk geproduceerd met hernieuwbare grondstoffen.



